خدمات مهندسی و مشاوره

این شرکت با برخورداری از پرسنل فنی و کارآزموده و مهندسین مجرب، علاوه بر فعالیت های اجرایی اقدام به ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در زمینه های زیر نموده است:

  • مطالعات شبکه/فاز صفر
که شامل پخش بار، اتصال کوتاه، بررسی پایداری و قابلیت اطمینان، برآورد هزینه و ... در پروژه های نیروگاهی، انتقال و صنعتی می باشد.

  • طراحی
انجام کلیه مراحل طراحی پروژه های EPC (پست های کلید در دست)، بهینه سازی و توسعه در سطوح ولتاژی مختلف فوق توزیع و انتقال.

  • محاسبات تنظیمات حفاظتی
این شرکت تجارب ارزشمندی در زمینه محاسبات Setting، Coordination رله هاو تجهیزات حفاظتی در پروژه های نیروگاهی، پست های انتقال و فوق توزیع و کارخانجات فولاد، سیمان و ... دارد. شرکت اختر برق اصفهان پیشرو در زمینه  تنظیمات رله های سنکرون سوییچ کلیدهای فشاری قوی می باشد.

  • نظارت بر اجرا
خدمات نظارتی جز جدا نشدنی از وظایف مشاوره می باشد و این شرکت سابقه طولانی در زمینه نظارت بر نصب، تست و تحویل گیری پست های فشار قوی در منطقه دارد.

  • تحلیل حوادث
این شرکت توانایی بررسی، شبیه سازی و تدوین گزارشات حوادث شبکه انتقال نیرو را با استفاده از کادر مجرب و نرم افزارهای پیشرفته تحلیل شبکه از جمله CYME، PPS/E، Digsilent دارد.

  • فعالیت های نرم افزاری
شرکت اختر برق اصفهان علاوه بر نرم افزارهای متداول طراحی از نرم افزارهای مهندسی نظیر CCRS، EMTP، Digsulent، ETAP و نرم افزار محاسبات ستینگ انحصاری شرکت جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی استفاده می کند.

  • خدمات آموزشی
این شرکت همگام با ارائه خدمات فنی و مهندسی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی زیر نموده و در نظر دارد در آینده فعالیت های خود را در این زمینه گسترش دهد.
ü برگزاری دوره های آموزشی حفاظت و کنترل، ستینگ و نرم افزارهای کاربردی نظیر ETAP و Digsilent در سطوح مقدماتی و پیشرفته
ü آموزش کار با نرم افزارهای رله های مختلف از جمله ABB، GE، VAMP، Siemens و دستگاه هایی نظیر Sverker، Fereja، Omicron و ...
ü برگزاری دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته DCS

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اختر برق اصفهان می باشد.